Atletizm Kros Final Müsabakalarında büyük heyecan

Milli Eğitim Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü Arasında imzalanan protokol kapsamında,2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler (A-B) kategorisi; İlimiz Seyrantepe Tartan Pistinde, 13 ilçede dereceye giren 69 okul takımı ve ferdi sporculardan oluşan 390 sporcunun büyük çekişmeye sahne olduğu müsabakalarının açılışı, İl Müdürümüz Mehmet DEMİR tarafından yapıldı.

11 OCAK 2018 / özkay Turan
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Milli Eğitim Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler (A-B) kategorisi Kros müsabakaları, geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde 13 ilçede yapılmış olup; Bu ilçelerde dereceye giren okul takımları ve ferdi sporcularında katılımı ile 11 Ocak 2018 Perşembe günü ilimiz Seyrantepe Tartan Pistinde gerçekleşen Mahalli Müsabakalar büyük bir çekişmeye sahne olmuştur. Müsabakalar 3 Kategoride gerçekleşmiş olup, Toplamda 390 sporcu ve 69 Okul Takımı fiili olarak katılım sağlamıştır.

            Müsabakaların açılışını gerçekleştiren İl Müdürümüz Mehmet DEMİR, yaptığı konuşmada; ‘’Bu yıl hayata geçirdiğimiz Okul Sporları İlçe Müsabakalarının ardından, İlimizde gerçekleşen Okul Sporları Kros Final Müsabakalarının, Büyük bir katılım ile yapılması; Sporcularımız ve Geleceğimiz adına bizleri mutlu etmiştir. Yarışmaya katılan tüm Sporcularımıza başarılar dilerim’’ dedi.