İl Spor Dalı Temsilcileri


S. NO

BRANŞ

ADI-SOYADI

TLF.

GÖREVİ

1

ATICILIK VE AVCILIK

MUZAFFER ENSARİOĞLU

532 546 21 72

İŞÇİ

2

ATLETİZM

ABDÜLGAFUR ÖZMEZ

505 352 02 05

ÖĞRETMEN


3

BADMİNTON

ÖZGÜR ÖZDEMİR

505 647 28 58

SPOR UZMANI


 4

BASKETBOL

EROL ÇETİN

532 207 11 92

SPOR UZMANI


5

BİLARDO

MURAT MACİT

532 644 17 84

SERBEST

6

BİSİKLET

SOZDAR AYATA 538 507 65 53

ANTRENÖR

7

BOCCE BOWLİNG

MEHMET SALİH KULAKSIZ

534 443 39 39

ÖĞRETMEN

8

BOKS

CEBRAİL ÇAPAR

534 846 71 90

SÜREKLİ İŞÇİ ANT.

9

CİMNASTİK

SERPİL ÇAKIR

507 232 31 61

ÖĞRETMEN

10

HOKEY

MEHMET VEYSİ KOYUN

532 347 20 87

SPOR UZMANI

11

DAĞCILIK

ABDURRAHİM EKİN

533 934 37 12

SERBEST

12

ESKRİM

ECE PEŞLİ GÜÇLÜ

533 420 81 41

SERBEST

 13  E-SPOR  ERDAL BAYHAN  533 616 07 86 MEMUR

14

FUTBOL

MEHMET ALTINDAĞ

544 556 21 21

SERBEST

15

GELENEKSEL SP.DAL.

 

16

GÖRME ENGELLİLER

MEHMET EMİN ERDOĞAN

536 407 33 57

MEMUR

17

GÜREŞ

YILDIRIM YILMAZ

552 01 54 99

MEMUR

 18 HALK OYUNLARI YAŞAR ELALTUNBAY  538 86931 41   EMEKLİ

19

HERKES İÇİN SPOR

BARIŞ ADIGÜZEL

538 248 89 02

EĞİTMEN

20

HENTBOL

ERDAL AYDIN

505 229 74 37

ÖĞRETMEN

 21  İŞİTME ENGELLİLER  RIDVAN DURMAZ  542 729 86 23  ÖĞRETMEN

22

İZCİLİK

BURHANETTİN TURAN

536 780 64 64

İŞÇİ

23

JUDO

OSMAN GÖKCÜL

531 791 62 78

ANTRENÖR

24

KARATE

NEVZAT BOZKUŞ

532 277 12 44

ESNAF

25

KAYAK

ABDURRAHİM EKİN

533 934 37 12

SERBEST

26

KİCK-BOKS

İBRAHİM ERTAŞ

535 247 09 06

ANTRENÖR

27

MASA TENİSİ

ALİ AYTEK

542 269 74 21

SERBEST

 28  MODERN PENTATLON  AZMETTİN ÖZAYDOĞDU  505 623 28 21  ÖĞRETMEN

29

MUAY-THAİ

MEHMET ÇERÇEL

507 160 63 70

SERBEST

30

WUSHU

M.RAMAZAN ŞENOL

533 247 20 73

SERBEST

31

SATRANÇ

UĞUR NARİN

544 555 48 21

MEMUR

32

SU ALTI SPORLARI

İLAMİ ÇAKMAK

532 786 15 78

MÜDÜR

 33  TAEKWONDO  ÖMER FARUK SARMAN    

34

TENİS

SADIK SEYHAN

531 010 70 56

ÖĞRETMEN

35

SU TOPU

CİHAT ÇETİN 

532 166 26 22

ÖĞRETMEN

36

VOLEYBOL

AHMET KARAKURT

533 397 81 15

ÖĞRETİM GÖR.

37

VÜCUT GELİŞTİRME

RIDVAN DURMAZ

542 729 86 23

ÖĞRETMEN

38

YÜZME

KUTBETTİN EKİN

533 384 10 80

OKUL MÜDÜRÜ

39

ZİHİNSEL ENG.

NURETTİN GÜLTEKİN

533 369 03 93

OKUL MÜDÜRÜ

40

ÜNİVERSİTE SPORLARI

ENDER ÖZBEK

530 871 46 88

ÖĞRETİM GÖR.

41

OKUL SPORLARI

TEKİN KAYA

535 978 55 96

SPORTİF EĞT. UZM.

42

DANS SPORLARI

KEMAL IŞIK

505 595 34 24

ÖĞRETMEN

43

OTOMOBİL SPORLARI

BERAT KAYA

532 395 65 29

ÖĞRETMEN

44

ORYANTİRİNG

HASAN AKARSU

543 517 64 36

DANIŞMAN

 45  ÖZEL SPORCULAR NEVZAT KAPLAN 535 944 19 99  MÜDÜR

46

BRİÇ 

VEYSİ CANKURT 

47

 TRİATLON   RENAS JİYAN KILIÇ   543 274 16 52

 FİTNESS ANTRENÖRÜ

48

 RUGBY  EMRE EROL   545 214 70 22 ÖĞRETMEN
 49  RAFTİNG   NUPEL KAYA   553 274 16 52   SERBEST
 50 OKÇULUK  ABDULKADİR ERKAL  551 209 78 78  SÜREKLİ İŞÇİ 
51         

52

   

53