SPORTİF YETENEK TARAMALARI BAŞLADI

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı kapsamında, ilimizde yetenek taramaları başladı.

  Haberi Oku

  24-30 OCAK 2023 TARİHLERİ ARASINDA MERSİN ERDEMLİDE HAVALI SİLAHLAR FEDERASYON KUPASI YAPILIDI

  Mersin Erdemli'de 24-30 Ocak 2023 tarihleri arasında devam eden Havalı Silahlar Federasyon Kupası Müsabakasında Tüfek branşında ilimiz sporcularının almış olduğu dereceler

  Haberi Oku

  İLİMİZ SPORTİF YETENEK TARAMALARI FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Kapsamında, ilimiz genelinde davet edilmeye hak kazanan 2068 öğrencimizin, Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Programı Antrenmanları devam etmekte olup, ayrıca Merkez ilçelerimizdeki okullarımızda 292 Şube 8819 öğrenciye eğitsel oyunlar eşliğinde Sportif Yetenek Taramasının önemi anlatılarak faaliyetlerimiz devam etmektedir.

  Haberi Oku

  43. DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINDA KIZLARIMIZ TARİH YAZDI

  43.DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINDA, 54 ÜLKENİN KATILIMI İLE ÜLKEMİZ ADINA YARIŞAN DİCLE'Lİ KIZ SPORCULARIMIZ 1)MEDİNE GÖKHAN DÜNYA 2. 2)ELANUR KAZAYLEK DÜNYA 2.ve Dünya 3. 3)EYLÜL AYDIN DÜNYA 3.Toplamda 4 madalya kazanan sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KOŞUSU

  türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2022 yılı il içi faaliyet programı

  Haberi Oku

  2022 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

  2022 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavı 03 – 07 Ekim 2022 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Sınav Kurullarınca gerçekleştirilecek olup sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, “basvuru.gsb.gov.tr” adresi üzerinden ulaştıkları “Sözlü Sınav Giriş Belgesi”nde belirtilen sınav yeri, tarihi ve saatinde, T.C. Kimlik Numaralı kimlik belgelerinden biri (nüfus cüzdanı, pasaport) ve sınav giriş belgesi ile hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı veya pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.

  Haberi Oku

  ÇÜNGÜŞ’E PORTATİF YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU YAPILIYOR

  Diyarbakır'ın şirin ilçesi olan Çüngüş'te büyük büyük bir hayal gerçek oluyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi kapsamında, Çüngüş, portatif yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ ÜZERİNDEN ALINACAK OLAN EĞİTİM GÖREVLİLERİ ASİL LİSTESİ AÇIKLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim yönetim sistemi üzerinden, İl Müdürlüğümüzce alınacak olup, Gençlik ve Yurt Hizmetleri görev yapacak olan eğitim görevlileri asil ve yedek isim listesi aşağıdaki listede belirtilmiştir.

  Haberi Oku

  MUHAMMED CAN YÜZEN ANALİG TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONU OLDU

  30-31 Temmuz tarihlerinde Sivas İlinde yapılan ANALİG Türkiye Judo Şampiyonasında Judocumuz Muhammed Can YÜZEN 50 kg da Türkiye Şampiyonu olmuştur. İlimize Hayırlı ve Uğurlu olsun.

  Haberi Oku

  TOPLANTI

  Ek ders karşılığında Müdürlüğümüz bünyesinde görev alacak antrenörlerimiz 28.07.2022 Perşembe günü saat 10:30 da İl Müdürlüğümüzün konferans salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

  Haberi Oku

  EK DERS KARŞILIĞINDA İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE GÖREV ALACAK ANTRENÖRLERİN DİKKATİNE!

  İl Müdürlüğümüzde ek ders karşılığında görev alacak olan eğitmen ve antrenörlerin örnekte gösterilen şekilde, acilen Ağustos ayı antrenör programlarını girmeleri gerekmektedir

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ ÜZERİNDEN ALINACAK OLAN ANTRENÖRLERİN ASİL LİSTESİ AÇIKLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim yönetim sistemi üzerinden İl Müdürlüğümüzce alınacak olan antrenörlerin asil ve yedek isim listesi aşağıdaki listede belirtilmiştir.

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları

  05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI UZATILDI

  KURUMUMUZ, EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı resmi

  Haberi Oku

  Okul Sporları Küçükler Türkiye Judo Şampiyonası

  21-22 Mayıs tarihlerinde Çorum ilinde yapılan, Okul Sporları Küçükler Türkiye Judo Şampiyonasında İlk gün yapılan müsabakalarda 26 kg da mücadele eden Judocumuz Veysel KOYUN Türkiye şampiyonu oldu. 🥇🥇🥇

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER