OKUL SPORLARI FUTBOL YILDIZLAR KIZ-ERKEK YARI FİNAL MÜSABAKALARI İLİMİZDE START ALDI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Futbol Yıldızlar Kız-Erkek Yarı Final Müsabakaları 16 takım ve 256 sporcu katılımı ile ilimizde start verildi.

27 NİSAN 2018 / ÖZKAY TURAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Futbol Yıldızlar (Kız-Erkek) Yarıfinal müsabakaları, 1 No’lu Sentetik Sahamızda yapılan Açılış Seramonisi ile start aldı. 27-30 Nisan 2018 tarihleri arasında ilimizde yapılacak olan Müsabakalara Toplam 16 ilden 256 Sporcu katılacaktır.

             Afrinde gerçekleşen Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan kahraman askerlerimiz anısına yapılan 1 dakikalık Saygı duruşunun ardından, konuşmalarını gerçekleştiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR; ‘’4 gün boyunca  düzenleyeceğimiz Yarıfinal Müsabakalarında Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimizi ve okullarımızı ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Müsabakalara katılan bütün okul ve sporculara başarılar dilerim’’dedi.

             Konuşmalarının ardından, İl Müdürümüz tarafından Müsabakalara katılan tüm okul ve sporculara katılım belgeleri takdim edildi.