İlimizde Düzenlenen Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Maçları Başarıyla Tamamlandı

03-04 Mart 2018 tarihleri arasında Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakaları; İlimiz Seyrantepe Spor Salonunda 11 İl takımı ve toplamda 140 sporcunun katılımıyla sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

5 MART 2018 / Özkay TURAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında yapılan Masa Tenisi Çeyrek Final Müsabakaları 03-04 Mart 2018 tarihleri arasında İlimiz Seyrantepe Spor salonunda yapıldı.

Müsabakalarda Adıyaman, Batman, Mardin, Gaziantep, Tunceli, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Malatya, Iğdır ve Van illerinden toplam 140 sporcu yer aldı.

         Müsabakalarda derece elde eden takımlar 21-22 Nisan  2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Yarı Final Müsabakalarına katılmaya hak kazanmış olup müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara madalyalarını Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR, Spor Şube Müdürü Akın ERİM, İl Temsilci Furat DOĞAN ve Ulusal Hakemler takdim etti.

             İl Müdürümüz Mehmet DEMİR; Müsabakalarda derece yapan takımları kutladı ve Yarı Final Müsabakalarına katılmaya hak kazanan sporculara başarılar diledi.