Analig Masa Tenisi Çeyrek Final Kız ve Erkek Şampiyonası Diyarbakır'da Düzenlenecek

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017-2018 Analig Faaliyet programında yer alan ve Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği Masa Tenisi çeyrek final kız ve erkek şampiyonası 12 ilin katılımıyla Diyarbakır'da oynanacak.

1 MART 2018 / Özkay TURAN
Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017-2018 Analig Faaliyet programında yer alan ve Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İlMüdürlüğünün organize ettiği Masa Tenisi çeyrek final kız ve erkek şampiyonası 12 ilin katılımıyla Diyarbakır'da oynanacak. Grup şampiyonasına Diyarbakır'ın yanı sıra, Adıyaman, Batman, Gaziantep, Mardin, Hakkari, Malatya, Elazığ, Bitlis, Bingöl, Iğdır, Van, Tunceli ve Muş grup şampiyonları katılım sağlayacak. Seyrantepe Spor Salonunda 03-04 Mart 2018 tarihinde oynanacak olan çeyrek final maçlarına ilginin büyük olması bekleniliyor. 
 
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR; Okul Sporları badminton grup maçlarından sonra Analig Masa Tenisi sporcularını ağırlamanın heyecanını yaşadıklarını söyledi. DEMİR; “12 ilin kız ve erkek takımlarını yaklaşık 140 sporcu kafilesiyle misafir edeceğiz. 03-04 Mart 2018 tarihleri arasında oynanacak maçlara tüm Diyarbakır halkını davet ediyoruz.” diye konuştu.