Oturarak Voleybol Ligleri Süperlig 1. Etap Müsabakaları İl Müdürlüğümüz Seyrantepe Spor Salonunda Start Aldı

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanlığının 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Oturarak Voleybol Ligleri Süperlig 1. Etap Müsabakaları 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında İlimiz Seyrantepe Spor Salonunda; Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Mehmet KESEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mehmet DEMİR, Spor Şube Müdürümüz Akın ERİM ve Federasyon Temsilcilerinin katılımıyla başladı

26 OCAK 2018 / Özkay TURAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

 Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanlığının 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Oturarak Voleybol Ligleri Süperlig 1. Etap Müsabakaları 26-28  Ocak 2018 tarihleri arasında İlimiz  Seyrantepe Spor Salonunda; Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Mehmet KESEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mehmet DEMİR, Spor Şube Müdürümüz Akın ERİM ve Federasyon Temsilcilerinin katılımıyla başladı.

Şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı okunduktan sonra Mehmet KESEN ve Mehmet DEMİR konuşmalarının ardından  Engelsiz Yaşam Merkezi Halk Oyunları Ekibinin halk oyunları gösterisi sunuldu.

İlimizi temsil eden  Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü Spor Kulübü tarafından plaketler Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı  ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne takdim edildi. Akabinde müsabakalara geçildi.           

Müsabakalar 3 gün sürecek olup katılan takımlar aşağıya çıkarılmıştır.

 

TAKIMLAR VE GRUPLAR

                                                                                                                           

                     A GRUBU

1

ALAPLI ALGES SK

2

KARABÜK GENÇLİK HİZMETLERİ S.K

3

SAMSUN  EKSPRES  S.K

4

FETHİYE GENÇLİK HİZMETLERİ S.K

5

GAZİANTEP BES

                    B GRUBU

1

KRD. EREĞLİ BLD S.K

2

DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENGÇ S.K

3

KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ S.K

4

ANKARA OSTİM SPOR KULÜBÜ

5

KONYA  ŞİRİN GEN.LİK SPOR KULÜBÜ